• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Навчально-тренувальний процес

Навчально-тренувальна робота в ДЮСШ здійснюється за навчальними програмами з видів спорту.

Навчальний рік в ДЮСШ починається з 1 вересня і триває протягом року. Навчально-тренувальні заняття проводяться за планом, розрахованим на 52 тижні.

До складу ДЮСШ вихованці зараховуються наказом директора згідно рапортам тренерів-викладачів, заяв батьків, медичних довідок про стан здоров’я. Комплектування груп початкової підготовки 2-го року навчання та груп попередньої базової підготовки здійснюється на підставі результатів контрольно-перевідних іспитів у період з 1 по 30 серпня, груп початкової підготовки 1-го року навчання згідно протоколу прийому контрольних тестів з 1 по 30 вересня.

Заняття в ДЮСШ проводяться без відриву від занять в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах. Організація навчально-тренувального процесу здійснюється на основі сучасної методики тренувань і базується на засвоєнні високих тренувальних і змагальних навантажень, різноманітного фізичного розвитку, оволодіння знаннями з теорії та методики тренувань, основами гігієни та фізіології людини, раціоналізації режиму дня.

Тривалість навчальної години в ДЮСШ становить 45 хвилин.

Тривалість одного заняття не може перевищувати:

- двох навчальних годин в групах початкової підготовки;

- трьох навчальних годин в групах попередньої базової підготовки.

Учасниками навчально-тренувальної та спортивної роботи є:

- вихованці;

- тренери-викладачі, медичні працівники та інші фахівці;

- батьки або особи, що їх замінюють;

- директор, заступник директора з навчально-тренувальної роботи та інструктор-методист.

Основні завдання навчальної діяльності ДЮСШ

Мати на кінець навчального року не нижче 70% спортсменів-розрядників з числа вихованців, які навчаються в ДЮСШ більше трьох років.

Забезпечити збереження контингенту вихованців не нижче 90%, а протягом року 70% в порівнянні з минулим роком від загальної кількості вихованців ДЮСШ

Забезпечити участь вихованців в обласних та Всеукраїнських змаганнях по видам спорту згідно календарних планів.

Кiлькiсть переглядiв: 2773