Історія відділення розпочинається у 1984 році з приходом на тренерську посаду тренерів- викладачів Тараканова О.М та Довганя Б.М. Навчально- тренувальні занняття проводились у 10 навчальних групах в спортивному залі ДЮСШ .Немаючи відповідної матеріально-технічної бази вихованці відділення досягли певних спортивних вершин у змаганнях різних рангів.Переможцем першості України була Юшкевич Н.,друге місце посіли Янчук А. та Бондаренко А.,бронзовими призерами України ставали Котов Ю , Мирчук А , Петріщева Ж та Сенюк М.

Неодноразовими переможцями та призерами обласних змагань та республіканських турнірів ставали - Борсукевич А.,Курило С., Гонтар М., Борисяк О.,Симененко О.,Селенков О.,Рущак А.,Рущак О.,Довгань М.,Вархоляк М.

Пізніше на відділенні тренерами працювали такі фахівці як Янчук А.С(Герасименко С ,Герасименко В,Кармазин І,Чуйовський В,Нефедов Ю) Буянов Г.П та Навроцький Є.П.

/Files/images/dzyu-do/DSC04468.JPG1995рік.Міжобласний турнір з дзю-до памяті Січових Стрільців.Переможці та призери зі своїми наставниками Довгань Б.М та Янчук А.С./Files/images/dzyu-do/DSC01788.JPGВідкрита першість Золочівської ДЮСШ .Нагородження проводить головний суддя змагань Тараканов О.М.

У 1992 р вперше за історію ДЮСШ було проведено міжнародний а тепер уже традиційний турнір памяті "Січових Стрільців" в турнірі прийняли участь команди з міст : Киева, Славутича . Миколаїва ,Ленінграда ,Москви ,Казані ,Нижньокамська ,Жовтих Вод та cільськогосподарського технікуму с.Новоселище.Юрій Котов ,Андрій Борсукевич та Олег Борисяк переможці турніру.

/Files/images/dzyu-do/Без імені 2.pngВручення юним учасникам турніру посвячених образків та хрестиків./Files/images/dzyu-do/DSC04224.JPG/Files/images/dzyu-do/Без імені 4.pngНа борцівському татамі головний суддя змагань Скрипник В- мс,р/к (м.Київ)/Files/images/dzyu-do/Без імені.pngПосвячення учасників турніру .
Кiлькiсть переглядiв: 252