• Ви знаходитесь тут:

• Головна
  • Новини
  • Всеукраїнський турнір з легкої атлетики серед юнаків та дівчат "Зборівська битва"

2013-09-21

21.09.2013 р.в м.Зборів,Тернопільска обл.на місцевому стадіоні "Колос" відбувся всеукраїнський турнір"Зборівська битва"

У змаганнях прийняли участь команди:м.Зборова,Тернополя,Золочева , ФСТ"Авангард" с.Андріївка Буського р-ну

Вдало на цих змаганнях виступили наші юні легкоатлети.

Перше місце в бігу на дистанцію 100 м. посіли, Леськів Маряна та Баран Петро , друге місце Ковалик Анастасія та Панфіловський Володимир .

Також перше місце в бігу на 800 м здобула Щигорєва Анастасія

Також вдалим наш виступ був у легкоатлетичній естафеті 4 по 100м де наші хлопці здобули 2 місце та дівчата стали третіми.

Призери та переможці змагань нагороджені кубками ,медалями та грамотами Зборівської ДЮСШ

Дирекція та тренера Юлія Вархоляк та Петро Черниш щиро вітають вихованців,бажають успіхів та перемог.

/Files/images/legka_atletika/zborv/Зборів.jpgКоманда призерів та переможців змагань "Зборівська битва"

/Files/images/legka_atletika/zborv/Зборів 3.jpgЩигорєва Анастасія-1 місце біг 800м.

/Files/images/legka_atletika/zborv/Зборів2.jpgБаран Петро-переможець в бігу на дистанцію 100м

/Files/images/legka_atletika/zborv/Зборів5.jpgПанфіловський Володимир-друге місце в бігу на дистанцію 100м(старша вікова група)

/Files/images/legka_atletika/zborv/Зборів 4.jpgЛеськів Маряна-1 місце з бігу 100 м