МІЖОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ

2017-06-26

/Files/images/DSC_0124.JPG

23 червня 2017 року на стадіоні «Сокіл» відбувся міжобласний турнір з футболу серед учнів ДЮСШ 2004–2005 років народження, присвячений Міжнародному олімпійському дню. У турнірі взяли участь команди ДЮСШ м. Костопіль Рівненської обл. ДЮСШ м. Зборів Тернопільської області, ДЮСШ м. Золочів. Ігри проходили по круговій системі. Найсильнішими були футболісти ДЮСШ м. Костополя, які перемогли команду зборівчан з рахунком 9:0 та ДЮДСШ Золочів 2:0 і стали переможцями турніру. Команда ДЮСШ м. Золочева стала другою, здобувши перемогу над командою Зборова 4:0, і поступившись костопільцям 0:2 (тренер – викладач відділення футболу ДЮСШ М. О. Трофимчук). Третє місце посіла команда ДЮСШ м. Зборова. Команда-переможець та призери турніру нагороджені пам‘ятними кубками та грамотами організаторів турніру.
Кращими гравцями в номінаціях визнано: кращий воротар – Олександр Меліш (ДЮСШ м. Зборів), кращий захисник – Володимир Гельмас (ДЮСШ м. Золочів), кращий нападник – Максим Случинський, кращий гравець – Віталій Бурбан.
Дирекція Золочівської ДЮСШ висловлює щиру подяку спонсорам, які надали матеріальну допомогу в проведенні турніру: Золочівській райдержадміністрації, підприємцям М. Плясун, Т. Сороці, І. Легоцькому, працівникам стадіону ДЮСШШ «Сокіл» (директор стадіону О. Тараканов), Золочівській районній федерації футболу.