Вдалий виступ юних дзюдоїстів

2017-05-11

7 травня у місті Бориславі відбувся міжобласний турнір з дзюдо, присвячений 40-річчю боротьби дзюдо в м. Бориславі. В турнірі взяли участь команди спортивних шкіл міст: Івано-Франківська, ДЮСШ-10, ДЮСШ «Богатир», м. Львова, Стебника, Новояворівська, Ужгорода, Борислава, Трускавця, Миколаєва, Стрия, Надвірної, Калуша, Золочева. Вдалим був виступ юних дзюдоїстів нашої спортивної школи у цьому турнірі. У своїй ваговій категорії переможцем турніру став Роман Ковбаса, 2 місце посів Ростислав Трач, треті місця зайняли Богдан Мачурад, Назар Тарнавський, які нагороджені пам‘ятними медалями та грамотами організаторів турніру. Команду золочів‘ян до турніру готували тренери-викладачі відділення дзюдо ДЮСШ Ю. І. Котов та О. М. Тараканов.