Міні-футбол

2015-02-01

1 лютого в спортивному залі Золочівського професійного ліцею відбувся 8-й традиційний турнір з міні-футболу серед учнів 1999-2000 р.н присвячений памяті Героїв Крут.У турнірі взяли участь юні футболісти спортивних шкіл міст:Тернопіль,Рогатина,Бродів ,Львова та Золочева.

З вітальним словом до учасників турніру звернулись т.в.о голови Золочівської РДА В.Недзельський ,начальник відділу освіти Золочівської РДА Володимир Бартошик .

Переможцем турніру стала команда "Вікторія-Покрова"м.Львів.Срібними призерами стали господарі турніру команда ДЮСШм.Золочів,трете місце посіла команда ДЮСШ -99 м.Тернополя а четверте місце зайняла команда ДЮСШ-1 м.Тернопіль.Команди які зайняли 1-4 місця нагороджені памятними кубками дипломами а усі учасники медалями .

Нагороджували учасників застіпник голови Золочівської РДА Роман Сухецький начальник відділу освіти Золочівської РДА Володимир Бартошик ,директор Золочівського професійного ліцею Ігор Смолин,директор Золочівської ДЮСШ Б.Лісовик.

Готували команду Золочівської ДЮСШ до турніру тренери-викладачі відділення футболу:Ігор Токар,Володимир Цвігун та Ярослав Завальнюк.

Спонсорами турніру виступили Золочівська РДА,Золочівський футбольний клуб "Дружба",ТЦ"Надія",Золочівський професійний ліцей,Золочівський РЕМ,ПП Володимир Драпятий,Ігор Фенчак,Михайло Кривуцький.