футбол

2014-10-30

З 30 по 31 жовтня 2014 року в с.м.т Козова ,Тернопільської обл. відбувся турнір з футболу "Кубок Вікторії" на призи ПАП "Агропродсервіс "серед юнаків 2002 р.н.Прийняли участь команди :ДЮСШ м.Козова ,ДЮСШ-1 з футболу м.Тернополя ДЮСШ 2 з футболу м.Тернопіль ,Ніка м . Івано-Франківськ,"Буковина м.Чернівці .ДЮСШм.Золочів ,які згідно з ребекванням були розбиті на 2 групи . У своїй групі Золочівяни перемогли команду ДЮСШм.Козови 2-1 та поступилися ДЮСШ-2 м.Тернопіль2-1. У півфіналі юні футболісти програли м.Іванофранківськ 2-0 ,у фінальній стиковій ігрі за 3-4 місце здобули перемогу над командою "Буковина" Чернівці 2-1 .

Команда золочівян виступала у такому складі :Загурський Дмитро,Вовк Олексій ,Дутко Віталій,Лилик Максим ,Корсак Микола ,Крисько Юрій ,Яремкович Остап, Жуковький Ярослав,Короленко Ярослав,Сипко Юрій ,Лучканін Максим,Вовк Назар,Колодій Павло ,які нагороджені памятним кубком,учасники грамотою організаторів турніру.

В команді ДЮСШ Золочів кращим гравцем визнано Загурського Дмитра нагороджений памятним призом та грамотою.

Готовили команду до турніру тренера-викладачі відділення футболу ДЮСШ Токар І.В,Цвігун В.І,Завальнюк Я.Є.