міні футбол

2014-02-28

28 лютого 2014 року в с.м.т Козова , Тернопільскої обл. відбувся міжобласний турнір з міні-футболу серед учнів ДЮСШ 2006 р.н присвячений "Небесній сотні"Героїв Майдану.В турнірі прийняли участь 8 команд , які були розділені на дві групи.

У своїй групі юні футболісти нашої спортивної школи здобули перемогу над командою ДЮСШм.Волочиська 3-0,поступилисьДЮСШ-1м.Івано Франківська 2-1та команді ДЮСШ1 м.Тернополя зайнявши 2 місце в групі.

У півфіналі ДЮСШ Золочів програла команді ДЮСШ м.Тернополь-2 .У фінальній стиковій грі за 3-4 місце Золочівяни у гострій боротьбі здобули перемогу над тернопільчанами 3-2 ставши бронзовими призерами турніру.

Переможцем турніру стала команда ДЮСШм.Козова,срібні призери ДЮСШм.Іванофранкфвськ.Кращим воротарем турніру став Тереховський Максим (ДЮСШм.Золочів)

Готовили команду до турніру тренера -викладачі відділення футболу ДЮСШ:Цвігун В.І,Завальнюк Я.Є та Токар І.В.