КРАЩІ ВИПУСКНИКИ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ .

1.Боротьба дзюдо

1. Янчук Андрій – срібний призер МО УРСР – 1985 р.

2. Мирчук Андрій – бронзовий призер MHO УРСР – 1988 р.

3. Бондаренко Андрій – срібний призер першості ЦСК «Гарт» - 1993 р.

4. Котов Юрій – бронзовий призер MHO УРСР - 1990 р.

2. Легка атлетика

1. Габа Ярослава - майстер спорту СРСР, неодноразова призерка першості УРСР серед школярів.

2. Блозовський Олег – призер Всесоюзних турнірів серед школярів.

3. Саврас Ірина – кандидат в майстри спорту СРСР, неодноразова призерка України з легкоатлетичного багатоборства, учасниця першості СРСР ВСТ«Буревісник» - 1969 – 1972 p.p

4. Красовський Юрій - КМС , призер Чемпіонату України .

3. Футбол

Токар М.М-один з найкращих спортсменів нашого регіону ,кумир футбольних вболівальників у післявоєнні роки.Свою футбольну карєру Михайло Токар розпочав у 16 років виступаючи за команду "Шахтар" із села Козаки на позиції центрального захисника .З того часу він 18 років захищав честь Золочівського району і Львівської області на футбольних полях України ,виступаючи за Золочівську "Іскру" ,"Спартак", "Буревісник" та "Спартак" м.Самбір. Його запрошували в команду майстрів класу "Б" "Щахтар"м.Червоноград,"Шахтар"м.Горлівка,дубль Київського "Динамо" але відданість рідному місту відіграла вирішальну роль у відхиленні цих пропозицій.Він - срібний призер першості України серед колективів ДСТ" Спартак", переможець і призер багатьох обласних футбольних форумів.

/Files/images/krasch_vipuskniki/DSC04284.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/DSC04296.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/DSC04290.JPG
/Files/images/krasch_vipuskniki/DSC04300.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/DSC04287.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/DSC04301.JPG

Завальнюк Михайло –КМС, срібний призер України СТ «Трудові резерви» - 1968 р., чемпіон збройних сил СРСР – 1970 р., виступав в командах майстрів 2 ліги: СКА Львів, «Авангард» Тернопіль, «Поділля» Хмельницький.Тренував команди: "Зоря"м.Хоростків-переможець другої групи чемпіонату України серед аматорів(1996р),володар кубка України серед аматорів(1998р), чемпіон Тернопільщини(1996-98р.р.) ."Колос"м.Зборів -чемпіон Тернопільської області (1993-94р.р),володар кубка Тернопільщини(1997,1999р.)"Авіаносець"м.Чортків-чемпіон Тернопільської області (2003р)володар супер кубка , ФК"Тернопіль" -2000-02р.р., "Нива"м.Тернопіль-2002-03р.р., "Сокіл"м.Золочів-володар супер кубка Львівської області (2008р)

/Files/images/krasch_vipuskniki/zavalnyuk/DSC04366.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/zavalnyuk/DSC04380.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/zavalnyuk/DSC04378.JPG
/Files/images/krasch_vipuskniki/zavalnyuk/DSC04369.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/zavalnyuk/DSC04377.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/zavalnyuk/DSC04381.JPG

Стельмах Михайло – майстер спорту СРСР, виступав в командах «Карпати» м. Львів, «Динамо» м. Київ ," ЦСКА" м. Київ – вища ліга (1992 – 1998 p.p.) .Тренував команду:премьєр ліги України ФК"Харків" ,в 2012 році призначений тренером молодіжної збірної команди України до 19 років.

/Files/images/krasch_vipuskniki/stelmah/DSC04305.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/stelmah/DSC04309.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/stelmah/DSC04307.JPG
/Files/images/krasch_vipuskniki/stelmah/DSC04306.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/stelmah/DSC04310.JPG
/Files/images/krasch_vipuskniki/stelmah/DSC04315.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/stelmah/DSC04314.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/stelmah/DSC04317.JPG

Шумський Віталій - «Карпати»м.Львів, «Нива» м.Тернопіль, «Дніпро»м. Дніпропетровськ – вища ліга, 1993 – 1997 p.p.,"Сокіл" м.Золочів .Працює тренером-викладем СДЮШОР "Карпати"м.Львів.

/Files/images/krasch_vipuskniki/shumskiy/Foto4..jpg/Files/images/krasch_vipuskniki/shumskiy/Foto6.jpg/Files/images/krasch_vipuskniki/shumskiy/Foto5.jpg

Завальнюк Євген – бронзовий призер України серед КФК – 1977 р., грав в командах «Латориця» Мукачево, СКА Львів, «Буревісник» Тернопіль в першості України.

/Files/images/krasch_vipuskniki/DSC04239.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/DSC04265.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/DSC04263.JPG

Попов Олександр-виступав за команду майстрів 2-ї ліги "Будівельник"м.Тернопіль,"Буревісник"м.Тернопіль,срібний призер першості України серед юнаків (1970р)

Паламар Євген – чемпіон Міжнародного турніру УЕФА серед юнацьких команд (Франція – 1974 p.), визнаний кращим воротарем цього турніру, виступав за команди «Нива» м.Тернопіль, «Поділля»м. Хмельницький - 2 ліга.

Чикіль Ігор – бронзовий призер СРСР серед спортінтернатів – 1977 р., чемпіон спартакіади школярів УРСР – 1977 р.

Маєвич Віталій - «Ністру» Атаки, «Шериф» Кишинів (Молдова), «Аланія» Владикавказ. В складі збірної команди Молдови приймав участь у відбіркових іграх чемпіонату Європи 1996-2000 р.р., 2-ох разовий володар кубка Львівської обл. 2006-07 р.р., володар кубка України аматорської ліги - 2007 р.

Юрченко Володимир – переможець юнацьких ігор України – 1998 р., 2-х разовий володар кубка Львівської обл. – 2006 – 2007 р.р., володар кубка України аматорської ліги – 2007 р.

/Files/images/krasch_vipuskniki/DSC04362.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/DSC04262.JPG/Files/images/krasch_vipuskniki/DSC04363.JPG

8. Решетов Олег – переможець юнацьких ігор України–1998 р.

9. Цвігун Володимир – срібний призер України серед юнаків – 1996 р., срібний призер Міжнародного турніру серед юнаків (Бельгія) – 1996 р.

4.Плавання

1.Стефура Михайло - неодноразовий чемпіон Львівської , Івано-Франківської та Тернопільскої областей, неодноразовий призер чемпіонату України ,Европи та міжнародних турнірів серед ветеранів 2010-2011 р.р

2.Делятинський Степан - неодноразовий призер Львівської області, призер чемпіонату України ,Европи та міжнародних турнірів серед ветеранів 2009-2011 р.р

3.Ложовський Володимир- неодноразовий призер Львівської області, призер чемпіонату України ,Европи та міжнародних турнірів серед ветеранів 2009-2011 р.р

4 Шкільна Надія- КМС, чемпіон Львівської та Івано-Франківської областей.

5. Вовчак Віктор - неодноразовий призер Львівської області.

.......

Кiлькiсть переглядiв: 100