• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Календар спортивно-масових міроприємств на 2018-2019 н.р

Затвержую

Директор Золочівської ДЮСШ Б.Лісовик

Календарний

план спортивно-масових заходів Золочівської дитячо-юнацької спортивної школи на 2018 рік

1.Відділення легкої атлетики

Спортивні заходи Терміни проведення К-ть учасників Місце проведення заходу
1 Обласні змагання серед учнів ДЮСШ з кросу 14.04 12+2 ДЮСШ, м. Буськ
2 Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (2005 р.н. і мол) 12.05 12+2 ДЮСШ м. Стрий
3 Обласні змагання серед учнів ДЮСШ 2001/02,2003/04р.н. (командний) 15-16.05 12+2 ДЮСШ №10, м. Львів
4 Обласні змагання серед учнів ДЮСШ з кросу 18.09 12+2 ДЮСШ, м. Новояворівськ
5 Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (2001-02; 2003-04рр.н. (командний)) 22.09 12+2 ДЮСШ №2, м. Львів
6 Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (2005р.н. і мол. (командний)) 28-29.09 12+2 ДЮСШ №1, м. Червоногра
7 Фестиваль бігу-2018 22-23.12 12+2 ДЮСШ №10, м. Львів
8 Всеукраїнський легкоатлетичний турнір «Зборівська битва» жовтень 12+2 ДЮСШ м.Зборів
9 Відкрита першість ДЮСШ м.Сокаль Жовтень 12+2 ДЮСШ м.Сокаль
10 Відкрита першість ДЮСШм.Буськ листопад 12+2 ДЮСШ м.Буськ
11 Кубок м.Львова з легкої атлетики «Легіон ОРЕN» грудень 12+2 м.Львів
12 Турнір з легкї атлетики до дня Святого Миколая грудень 12+2 м.Львів

2.Відділення футболу

Спортивні заходи Терміни проведення К-ть учасників Місце проведення заходу
1 Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (2002- 2003рр.н.; 2004-2005рр.н.) Згідно календаря весна ІІ коло(квітень, травень)Червень 18+1+1 Згідно календаря
2 Фінал обласних змаганнь серед учнів ДЮСШ. 2017-18н.р. Згідно календаря осінь І коло 18+1+1 За призначенням
3 Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (2003-04рр.н.; 2005-06рр.н.) Згідно календаря 18+1+1 За призначенням
4 Міжобласний турнір з футболу серед учнів ДЮСШ памяті Ст.Бандери 03-05.01 12+1+1 ДЮСШм.Броди
5 Міжобласний турнір з футболу серед ДЮСШ 11-12.01 12+1+1 ДЮСШ м.Тернопіль
6 Міжобласний турнір з футболу серед ДЮСШ 20.02 12+1+1 ДЮСШ м.Львів
7 Міжобласний турнір з футболу серед ДЮСШ Памяті Героїв Крут 10.02 12+1+1 ДЮСШ м.Золочів
8 Міжобласний турнір з футболу серед ДЮСШ 15-16.02 12+1+1 ДЮСШ м.Ізяслав
9 Обласний турнір з міні-футболу серед ДЮСШ 17.02 12+1+1 ДЮСШ м.Львів
10 Міжобласний турнір з футболу серед ДЮСШ 03.03 12+1+1 ДЮСШм.Рогатин
11 Обласний турнір з футболу серед ДЮСШ 10.03 12+1+1 ДЮСШ м.Львів
12 Міжобласний турнір з міні-футболу серед ДЮСШ 24.03 12+1+1 ДЮСШ м.Львів
13 Міжобласний турнір з футболу серед ДЮСШ 31.03-1.03 12+1+1 ДЮСШ м.Тернопіль
14 Міжобласний турнір з футболу серед ДЮСШ 08.09 12+1+1 ДЮСШ м.Золочів
15 Обласний турнір з футболу серед ДЮСШ 30.09 12+1+1 ДЮСШ м.Буськ
16 Міжобласний турнір з футболу серед ДЮСШ памяті Ігоря Чикіля 21-23.09 12+1+1 ДЮСШ м.Золочів
17 Міжобласний турнір з футболу серед ДЮСШ 05.06 12+1+1 ДЮСШ м.Козова
18 Міжобласний турнір з футболу серед ДЮСШ 02.11 12+1+1 ДЮСШ м.Козова
19 Міжобласний турнір з футболу серед ДЮСШ «Поділля-Галичина» 15.12 12+1+1 ДЮСШ м.Волочиськ
20 Міжобласний турнір з футболу серед ДЮСШ памяті Б.Левковича 25.12 12+1+1 ДЮСШ м.Золочів

3.Відділення дзю-до

Спортивні заходи Терміни проведення К-ть учасників Місце проведення заходу
1 Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (2007-08рр.н. 2009р.н. і мол.) 30-31.03.10 10+10+2 ДЮСШ м. Стрий
2
Обласні змагання серед учнів ДЮСШ 2006-07р.н. і мол. квітень 10+10+2 ДЮСШ №10, м. Львів
3
Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (2006-07рр.н.2008р.н. і мол.) травень 10+10+2 ДЮСШ м. Яворів (Новояворівськ)
4
Всеукраїнський турнір до Дня Св. Миколая (2007-08рр.н,2009р.н. і мол) 15.12 12+2 СДЮШОР-2
5
Відкрита першість Миколаївської ДЮСШ 25.03 10+2 ДЮСШ м.Миколаїв
6 Всеукраїнський турнір(юн.2003-04,2005-06р.н) 31.03 10+2 м.Львів
7 Чемпіонат України U16 2003-2004 р.н 05-07.06 10+2 м.Київ
8
Всеукраїнський турнір «Європа» 08-10.06 10+2 м.Одеса
9
Чемпіонат України U17 2002-2004 р.н 05-07.10 10+2 м.Ужгород
10
Всеукраїнський турнір «Кубок Закарпаття» 2002-2004р.н 05-07.10 10+2 м.Ужгорож
11
Всеукраїнський турнір 27-28.10 10+2 м.Львів
12
Дитячий фестиваль дзю-до(2005-2009р.н) 1-2.12 10+2 м.Київ
13
Всеукраїнський турнір «Кубок Новатор» 07-09.12 10+2 м. Хмельницький
14
Турнір з боротьби дзю-до «Січових стрільців» 14.10 10+2 м.Золочів
15 Матчеві зустрічі протягом року м.Золочів

4.Відділення плавання

1. Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (юн. 2006 р.н.; дів. 2008р.н.) 2-3.02 5+5+2 ДЮСК, м. Трускавець
2. Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (юн. 2004р.н.; дів. 2005 р.н.) 3-4.03 5+5+2 ДЮСШ №2, м. Червоноград
3. Обласні змагання серед учнів ДЮСШ 2001р.н. і мол. 23-24.03 14+2 ДЮСШ №9 м. Львів
4. Всеукраїнський турнір пам’яті Глуховецького (2006р.н. і мол.) 7-8.04 8+2 ДЮСШ, м. Сокаль
5. Обласні змагання серед учнів ДЮСШ юн. 2008р.н.; дів. 2009р.н. і мол. 4-5.05 12+2 ДЮСШ №9, м. Львів
6. Всеукраїнський т-р присвячений захисту дітей юн. 2005р.н. дів. 2006р.н. 1-2.06 ДЮСШ м. Дрогобич
7. Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (юн. 2005р.н.; дів. 2006р.н.) 19-20.10 12+2 ДЮСК, м. Трускавець
8. Обласні змагання серед учнів ДЮСШ на призи Св. Миколая (юн 2007р.н. дів 2008р.н.) 15.12 15+2 ДЮСШ, м. Червоноград

5.Відділення боксу

1. Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (юн. 2004-05р.н.) 22-24.02 12+1 СДЮСШОР №2, м. Львів
2. Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (юн.2004-05 рр.н. 2006р.н і мол.) 16-17.03 12+1 ДЮСШ, м. Червоноград
3. Обласні змагання серед учнів ДЮСШ 2001-02 р.н. 13-14.04 10+1 СДЮСШОР №2, м. Львів
4. Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (юн.2002-03рр.н.) 03-05.05 12+1 ДЮСШ м. Стрий
5. Обласні змагання серед учнів ДЮСШ (2004-05рр.н.,2006р.н. і мол.) 13-15.07 12+1 ДЮСШ, м. Самбір
6. Всеукраїнський турнір “Покрови” (юн.2004-05р р.н., 2006р.н. і мол.) 11-13.10 12+1 ДЮСК, м. Трускавець
7. Матчеві зустрічі серед ДЮСШ Протягом року ДЮСШ
Кiлькiсть переглядiв: 10